Rejestracja w serwisieJak się zarejestrować?

Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy kliknąć w link rejestracja znajdujący się w prawym górnym rogu strony i wypełnić prosty formularz. Do korzystania z serwisu niezbędne jest jedynie zaakceptowanie regulaminu oraz podanie:

wybranej nazwy użytkownika (loginu) pod którą będziemy identyfikowani w serwisie (3-20 znaków, tylko litery, cyfry i znak podkreślenia)
znanego tylko Tobie hasła o długości 6 - 50 znaków
adresu e-mail przez który będziemy mogli się z Tobą skontaktować.
Na podany adres e-mail wyślemy również wiadomość z linkiem, którego kliknięcie jest wymagane do aktywacji konta.Co daje rejestracja?


Rejestrujac się w serwisie dołączysz do społeczności kolekcjonerów i miłośników zbieractwa. Rejestracja w serwisie daje również dostęp do wielu funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. Jako zarejestrowany użytkownik możesz między innymi:

Założyć własne wirtualne muzeum i prezentować w nim swoje zbiory
Komentować i oceniać inne eksponaty
Wypowiadać się na forum, zakładać własne wątki
Tworzyć własne fora tematyczne


Czy za rejestrację muszę coś płacić?


Nie. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest bezpłatne.Wiadomość zatytułowana "MyViMu.com - link aktywacyjny" powinna dotrzeć na Twoją skrzynkę pocztową w ciągu maksymalnie kilku minut od momentu rejestracji.

Jeśli przez dłuższy czas nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź czy nasz e-mail nie został błędnie przeniesiony przez Twoją pocztę do folderów "Spam", "Niechciana poczta" lub "Kosz". Możesz również spróbować wygenerować kolejny link aktywacyjny.

W przypadku dalszych problemów z rejestracją, prosimy o kontakt z obsługą MyViMu z podaniem wybranej nazwy użytkownika i adresu e-mail na który zostało zarejestrowane konto."Istnieje już konto z tym adresem e-mail"


Jeśli nie rejestrowałeś się wcześniej w MyViMu, a widzisz taki komunikat w formularzu rejestracji, oznacza to, że ktoś próbował się wcześniej zarejestrować w serwisie podając Twój adres e-mail. W takim przypadku prosimy o kontakt z obsługą MyViMu koniecznie z tego adresu e-mail.

Jeśli rejestrowałeś się już wcześniej ale nie dotarł link aktywacyjny, możesz wygenerować nowy link. Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, użyj opcji przypominania hasła.


© Copyright 2019 MyViMu.com